Přesun na obsah

Dnes je 26.3.2023

Svátek má EmanuelREKONSTRUKCE PŘÍZEMÍ FARY

Rekonstrukce byla úspěšně dokončena.

Realizátor: Římskokatolická farnost Křečovice

Od ledna 2021 probíhala na faře rekonstrukce přízemí. Náplní projektu byly stavební práce a nákup vybavení.

Cílem projektu bylo zlepšit zázemí pro spolkovou, kulturní, volnočasovou i vzdělávací činnost. Prostory jsou využívány jak členy spolku, farníky, ale i dalšími návštěvníky z řad veřejnosti.

U stavebních prací šlo především o rekonstrukce podlah v místnostech, úpravy povrchu zdí, instalace vnitřních sanačních štukových omítek v místnostech. Dále byla provedena kompletní rekonstrukce elektroinstalace, instalace infrapanelů.

Další část prací se zaměřila na celkovou rekonstrukci WC, včetně rozšíření na dvě toalety, z toho jednu bezbariérovou, vodoinstalaci, kanalizaci a doplnění zařizovacích předmětů.

Součástí projektu byla rovněž repase vnitřních a vnějších oken včetně nátěru, repase dveří a zárubní. Projekt počítal i se základním vybavením prostor přízemí, které je nezbytné pro základní fungování spolkové činnosti – např. osvětlení, skříně, věšákové stěny, botník, stoly, židle.

Projekt byl realizován ve spolupráci se spolkem SHM Neveklov, z.s., který se spolu s farností a Arcibiskupstvím pražským podíleli i finančně. Projekt Rekonstrukce přízemí fary byl schválen ke spolufinancování z Programu rozvoje venkova v rámci 4. výzvy realizace Strategie komunitně vedeného místního rozvoje místní akční skupiny Posázaví.

 

 Původní stav před rekonstrukcí

 https://www.youtube.com/watch?v=Ob2lrTxHeTY&t=1s

 

 Nový stav po rekonstrukci 

IMG_8588

IMG_8586

IMG_8585

IMG_8598

IMG_8594

IMG_8592

IMG_8590

IMG_8589